Blogi/Uudised

Paks Kasu

toomas.shalda 6. juuni 2014
07.06 kuni 14.06 pakume Pärnu Postimehe tellijatele (ja teistelegi) esinduslikke ja kvaliteetseid Plastimet Elite aknaid, paigaldust ja viimistlust tavalisest 20% soodsamalt. Kui tavaliselt kulub suveperioodil tellimisest akende kätte saamiseni viis kuni seitse nädalat, siis meie saame hakkama ümmarguselt kolme nädalaga. Kui on huvi, vali menüüst Hinnapäring ja sisesta oma soov. Teine võimalus on kutsuda meid akna näidistega kohale, mõõdame avad üle, anname nõu ja enne tellimuse tootmisse andmist sõlmime soovi korral kirjaliku lepingu.
Loe lisaks, Kommentaarid: 97

Kevadine hinnasula

toomas.shalda 19. veebruar 2014
Ilmaennustajad lubavad, et tõsist külma sel aastal enam ei tule. Seepärast otsustasime juba veebruari eelviimasel nädalal, et meie  kliendid väärivad hinnasula. Kuni mai keskpaigani pakume profiilidest Elite ja Vital (Riven) valmistatud aknaid ja uksi 20% soodsamalt.
Loe lisaks, Kommentaarid: 97

Puit või PVC?

toomas.shalda 12. oktoober 2013
Käisime kliendile näitamas tooteid ja mõõte võtmas. Plastimet Elite Kuldse tamme imitatsiooniga näidist uurides arvas klient (ehkki varem oli juttu olnud ainult plastikust), et puitakent ei jõua ta osta, sest vana ja väärika maja omanikuna, kes usub, et puiduga sobib vaid puit, oli ta võtnud pakkumise ka konkurendilt, kes toodab  puitaknaid. Suur, meeldiv ja üllatunud oli mehe emotsioon, kui ta sai aru, et tegemist on ikkagi PVC-ga ja hind on üle kahe korra madalam. Kui sai veel selgeks, et PVC on ilmastikukindel, lihtne hooldada ja ei "mängi", alustasime koostööd.
Loe lisaks, Kommentaarid: 97

Uued aknad kahe nädalaga! See on võimalik.

toomas.shalda 24. juuli 2013
Kindlasti on paljud uute akende soovijad olnud pettunud, kui saavad teada, et tellimuste täitmise tähtajad võivad ulatuda enam kui kuu ajani. Foremaxil on tootjatega kokkulepe, et isegi kõige kiiremal ajal, suvel, jõuavad aknad kliendini kümne päeva kuni kahe nädalaga. Ja paigaldusaja suhtes oleme väga paindlikud ning operatiivsed.

Loe lisaks, Kommentaarid: 93

Plastimet Elite on esinduslik, kindel ja soodne

toomas.shalda 30. mai 2013

Kui juba kaalud uute akende või PVC uste soetamist, tutvu kindlasti ka meie valikus oleva Plastimet ELITE profiiliga, mida Foremax ühena vähestest maale toob. Selle raami paksus on koguni 80 mm ja lehe paksus 90 mm. Tegu on väga vastupidava ja esindusliku tootega, mille hinnaklass on vägagi mõistlik. Olemas on tootenäidis, mida teile soovi korral meelsasti tutvustame. Suvel 2013 kahene pakett eriti soodne. Võta ühendust! 


Loe lisaks, Kommentaarid: 85